JAK KUPOWAĆ

1Zaloguj się lub załóż nowe konto.
2Sprawdź swoje zamówienie. 
3Płatność i wysyłka GRATIS 

Jeśli nadal masz problemy, poinformuj nas o tym, wysyłając e-mail na biuro@serfer.com.pl. Dziękuję!

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pti 9:00AM - 6:00AM
Sob - 9:00AM-5:00PM

CREATE ACCOUNT

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Strony internetowe

Internet na dobre zagościł w domach wielu Polaków. Dzisiaj nie jest niczym nadzwyczajnym robienie zakupów, rezerwacja biletów, korzystanie z usług bankowych, oglądanie telewizji i słuchanie radia czy też nawiązywanie połączeń głosowych i wideo za jego pośrednictwem. Strona internetowa stała się czymś tak oczywistym i niezbędnym jak posiadanie wizytówek czy telefonu komórkowego.


 

Każdy świadomy przedsiębiorca powinien mieć własną stronę WWW. Firmy powinny traktować sieć jako miejsce, w którym obowiązkowo oferują towary i świadczą usługi. Strona internetowa kreuje wizerunek Twojej firmy w sieci, większość klientów sprawdza wiarygodność firmy właśnie w internecie. To niezbędne narzędzie powinno być dopracowane w każdym szczególe i dopasowane do Twojej firmy. Dzięki naszej pracy, Państwa przedsiębiorstwo zyska profesjonalny, niezawodny i wielofunkcyjny kanał komunikacji z klientem. Podczas naszej działalności zrealizowaliśmy wiele serwisów, z czego dużą część stanowią witryny z wdrożonym systemem samodzielnej administracji treścią.


 W przypadku firmy handlowej na stronie możemy zamieścić informacje o firmie, jej działalności, ofercie, promocjach oraz sklep internetowy. Taka witryna może przy dobrym prowadzeniu i odpowiednim podejściu właściciela zaowocować w stosunkowo bliskiej przyszłości zyskami ze sprzedaży.


 Trzeba również podkreślić, że strony firmy handlowej powinny ciągle ewoluować – żyć, kusić promocjami i nową ofertą. Nie możesz pozwolić , by strona zwolniła tempo, ponieważ ludzie przestana przychodzić i kupować. Stare ceny, nieaktualna oferta oraz nieciekawe promocje zniechęcą internautów do odwiedzin.


 Inną rolę może spełniać strona firmy usługowej, np.: szewca. Zakład świadczy jedynie usługi dla ludności, a jego strona powinna zawierać informacje o firmie, adres i godziny pracy, mapkę, informacje o świadczonych usługach oraz cennik. Pamiętaj o tym, że dane w niej zawarte powinny być zawsze aktualne.


 Strona firmy produkcyjnej powinna zawierać informacje o wytwarzanym asortymencie, możliwości nabycia, lokalnych przedstawicielach lub sklepach współpracujących z producentem. Bardzo ważną rzeczą jest to , by na stronie znalazły się informacje na temat warunków współpracy i zakupu.


Dzięki naszemu doświadczeniu możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że profesjonalnie zrealizowana strona znajdująca się na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach zapewnia rynkowy sukces firmie, dając tym samym znaczną przewagę nad konkurencją. Projektujemy i wdrażamy strony internetowe dla różnych branż, jeżeli chcesz pokazać swoją Firmę z nieszablonowy sposób który z pewnością zwróci uwagę potencjalnych klientów, przyjdź, zadzwoń lub napisz i porozmawiajmy o Twoim projekcie.

 

 

 

 

TOP

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem